Jak objednávat sériovou ortopedickou obuv pro děti

Mám poukaz

Naše společnost má uzavřenou smlouvu se zdravotními pojišťovnami, které přispívají dítěti na naši obuv až 1200,60 Kč na jeden pár obuvi a to celkem 2x za jeden rok. Vezměte prosím na vědomí, že poukaz na tuto obuv musí být schválen revizním lékařem zdravotní pojišťovny.

 • Osobní návštěva u nás ve Zlíně
  Přijdete osobně s poukazem do naší provozovny na adresu DZO s.r.o., Ševcovská 3368, 760 01 Zlín. Téměř totožný způsob Vám nabízíme, pokud se dostavíte na některé z výjezdových pracovišť naší partnerské společnosti A - ORTO s.r.o.  . Jejich seznam včetně zobrazení na mapě a provozní doby naleznete na této stránce.

 • Návštěva některé z našich vlastních poboček v Praze, Karlových Varech, Benešově, Brně, nebo Uherském Hradišti
  V těchto městech najdete naše vlastní pobočky. Ať už jste z Prahy, Karlových Varů, Benešova, Brna, nebo Uherského Hradiště, vždy pro Vás budeme dostupnější. Veškeré telefonické kontakty, adresy, emaily i otevírací dobu našich vlastních poboček naleznete na této stránce Kontakty.   

 • Zaslání poštou
  Odeberte míry chodidel Vašeho dítěte podle našeho návodu. Obrys chodidel spolu s poukazem od lékaře zašlete na adresu: DZO s.r.o., Ševcovská 3368, 760 01 Zlín, tel. 577 243 077.

 •  Dobrá volba  Lékárny, prodejny, výdejny zdravotních potřeb a pomůcek a naši Obchodní partneři
  Změřte chodidla  podle našeho návodu. Obrys chodidel spolu s poukazem od lékaře zaneste do nejbližší lékárny, prodejny nebo výdejny zdravotních potřeb a pomůcek.

Nemám poukaz

Cenu za obuv si hradíte sami bez příspěvku zdravotní pojišťovny.

Reklamační řád

V případě jakýchkoliv potíží můžete postupovat podle reklamačního řádu dostupného ke stažení níže.

★ Ortopedicko-protetická pracoviště ★ Číselník dětské sériové obuvi

Soubory ke stažení


JSME ČLENY SKUPINY REC Group