Dětská sériová ortopedická obuv

? TiP! Celou kolekci Dětské sériové obuvi od nás získáte také v individuálním provedení ? ?

Víte, že celou kolekci a tedy jakýkoliv vzor z naší Dětské sériové obuvi, můžete mít také v individuálním provedení? Pakliže máte poukaz na některý z kódů dětské individuální ortopedické obuvi (4000045, 4000047, nebo 4000049), můžete si vybrat kterýkoliv vzor také z této kategorie a my Vám jej ušijeme zcela na míru?

 

Využití

Naše obuv je využívána v ortopedii, neurologii a rehabilitaci pro celou řadu diagnóz. Důležité je pevné vedení paty v kombinaci se supinační zarážkou. Dostatečně prostorná přední část a pevný opatek udržují patu v optimálním postavení.

Certifikace

Naše obuv je certifikována ITC a. s. ve Zlíně a od roku 2004 máme oprávnění používat ochranné známky Žirafa a Česká kvalita. Naše obuv je vyráběna z pravidelně na kvalitu kontrolovaných materiálů a to vždy v několika barevných variantách.

Kopyto

Je speciálně vyvinuté, splňuje předpoklady zdravého obouvání a může pomoci korigovat některé ortopedické vady. Prostorná konstrukce kopyta umožňuje vložení běžných i individuálních stélek.

Pevné vedení paty

Pevný, tvarově stálý opatek společně s kvalitní bandáží svršku mají za cíl přinášet vysoký fixační účinek a korektní postavení chodidel v obuvi. Jednotlivé vzory vyrábíme pouze v zobrazeném barevném provedení. Vyobrazené typy podešví jsou pouze orientační.


JSME ČLENY SKUPINY REC Group