Mám poukaz

 • Osobní návštěva u nás ve Zlíně
  Přijdete osobně s poukazem do naší provozovny na adresu DZO s.r.o., Ševcovská 3368, 760 01 Zlín. Téměř totožný způsob Vám nabízíme, pokud se dostavíte na některé z výjezdových pracovišť naší partnerské společnosti A - ORTO s.r.o.  . Jejich seznam včetně zobrazení na mapě a provozní doby naleznete na této stránce.

 • Návštěva některé z našich vlastních poboček v Praze, Karlových Varech, Benešově, Brně, nebo Uherském Hradišti
  V těchto městech najdete naše vlastní pobočky. Ať už jste z Prahy, Karlových Varů, Benešova, Brna, nebo Uherského Hradiště, vždy pro Vás budeme dostupnější. Veškeré telefonické kontakty, adresy, emaily i otevírací dobu našich vlastních poboček naleznete na této stránce Kontakty.   

 •  Doporučujeme Vám  Osobně u kteréhokoliv z ortopedicko-protetických pracovišť po celé ČR
  Míry na individuálně vyráběnou obuv je vhodné odebrat velmi pečlivě, protože se jedná o specifickou činnost která v zásadě ovlivní a garantuje špičkové provedení obuvi vyráběné Vám na míru. Doporučujeme Vám proto obrátit se na kterékoliv ortopedicko-protetické pracoviště, která jsou uvedena na této stránce a rozmístěna po celé ČR. Jelikož jsou tato místa vybavena potřebnými měřícími zařízeními, specificky upravenými měrnými listy a vzorníky, ale především jsou obsluhována ortopedickými protetiky, příp. ortopedicko-protetickými techniky, pak tato ortopedicko-protetická pracoviště Vám poskytnou nejlepší možnou péči.   

 • Zaslání poštou
  Pokud si i přesto přejete provést odběr svépomocí, pro vytvoření dobře padnoucí individuální obuvi je třeba provést správně změření chodidel. Postupujte podle následujícího návodu pro správné odebrání měr chodidel a spolu s poukazem a uvedeným kódem na individuální obuv od lékaře je zašlete na adresu: DZO s.r.o., Ševcovská 3368, 760 01 Zlín, tel. 577 243 077.

 • Lékárny, prodejny a výdejny zdravotních potřeb a pomůcek
  Změřte chodidla podle našeho návodu a tyto naměřené míry chodidel spolu s poukazem a uvedeným kódem na individuální obuv od lékaře zaneste do Vám nejbližší lékárny, prodejny nebo výdejny zdravotních potřeb a pomůcek, příp. ke kterémukoliv z našich obchodních partnerů.

Nemám poukaz

Cenu za obuv si hradíte sami bez příspěvku zdravotní pojišťovny.

Reklamační řád

V případě jakýchkoliv potíží můžete postupovat podle reklamačního řádu dostupného ke stažení níže.

★ Kódy individuální obuvi

Soubory ke stažení


JSME ČLENY SKUPINY REC Group