Dětská ortopedická a zdravotní obuv > letní sandálová obuv > vzor 011V-1

Letní sandálová obuv - vzor 011V-1

Letní obuv lze využívat pro prevenci a léčbu zejména ploché nohy a k doléčení nohou po ortopedických operacích. Přední část obuvi je dostatečně prostorná, pevný opatek a zabudovaná vložka udržují patu a celé chodidlo během růstu v optimálním postavení. Často je rodiči i lékaři využívána jako přezůvková obuv do školek a škol.

Podešve

Typy zobrazených podešví jsou orientační. Typ podešve se může měnit v závislosti na velikosti (každá podešev se vyrábí jen v některých velikostech, takže je nelze všechny zobrazit).

Pokud budete sandály využívat jako přezůvky, nezapomeňte do objednávky uvést, že si přejete světlou podešev.

Barevné kombinace

Jiné barevné kombinace, než jaké jsou uvedeny ve sloupci "Podrobnosti", Vám rádi ušijeme. Tyto vlastní barevné varianty však nelze vyměnit, ani vrátit.

Materiál

Obuv standardně vyrábíme z broušené kůže tzv. nubuku a z toho také vychází cenová kalkulace. Chcete-li obuv vyrobit z hladké kůže, musíte tento požadavek uvést do objednávky, počítejte ovšem s vyšší cenou (cca o 100 Kč k uváděným doplatkům).

Odlišné číslování

Prosím pozor, tento vzor má odlišné číslování. Při objednávání této obuvi je nutno uvádět čistou délku chodidla bez nadměrku. Velikost určíme sami přidáním nadměrku v hodnotě 0,5 cm – 1 cm.

Fotografie - vzor pro objednání: 011V-1 Varianty Podrobnosti
011V-1 011V-1
Varianta na tři suché zipy:
Ne
Barevné varianty:
šedá+černá+červená
kód ZP 78853 (vel. 18-34) doplatek pro zákazníky s poukazem od lékaře:
360 Kč
kód ZP 11571 (vel. 35-41) doplatek pro zákazníky s poukazem od lékaře:
484 Kč
© 2013 - dzo | ortopedická zdravotní obuv • Design web studio dat • html Jakub Jeřábek
Sidebar