První oficiální účast českých výrobců zdravotnické techniky na Hong Kong Medical Devices and Supplies Fair 2017 dopadla na jedničku

Účast čtyř českých výrobců a dodavatelů zdravotnické techniky a služeb předčila očekávání jak v počtu realizovaných jednání, tak hojnou účastí na doprovodném semináři “Advanced Medical Devices and Services from the Czech Republic“, kterého se zúčastnilo osm desítek zahraničních partnerů. České firmy ocenily přínos oficiální české účasti organizované Generálním konzulátem Hongkong v rámci projektu ekonomické diplomacie a současně se dohodly na vytvoření neformální skupiny firem z oboru, které se budou společně účastnit podobných akcí po celém světě.

Mezinárodní veletrh Hong Kong Medical Devices and Supplies 2017 se uskutečnil ve dnech 16.- 18. května 2017 v Hong Kong Convention and Exhibition Centre za účasti více než 200 vystavovatelů z celého světa. Český pavilon s plochou 18 m2 zde umožnil zástupcům čtyřech českých firem prezentovat své výrobky partnerům z Hongkongu i širšího regionu z kontinentální Číny, Macaa i vybraných států z JV a jižní Asie a Tchaj-wanu, ale i USA a Ruska. Firma M-Tray a.s. představila svůj koncept přípravy jídla pro nemocnice, DZO s.r.o. prezentoval své výrobky z oblasti ortopedické obuvi a Linet Group reprezentovaný zástupci firem Linet s.r.o. a Borcad Medical vystavoval nejnovější model nemocničního lůžka. Generální konzulát doplnil prezentaci českého sektoru medicínské techniky o katalogovou ukázku výrobků členů Asociace výrobců a dodavatelů medicínské techniky Brno.

Přečtěte si celý článek včetně fotogalerie.

Oficiální informace k Hong Kong Medical Devices and Spplies Fair 2017

After two exhibition days, the HKTDC Hong Kong International Medical Devices & Supplies Fair concludes today to round out this comprehensive medical showcase. For buyers and industry professionals, this is the last call to source top medical products and uncover worldwide trends to stay one step ahead of the fast moving healthcare industry. The Fair is also an excellent opportunity for meeting and greeting as esteemed buyers, industry leaders, VIPs, exhibitors and media representatives gathered at the Networking Reception on the evening of 16 May. With many great medical minds in attendance, lasting connections were made in a spirit of celebration after another successful Fair day.

Podívejte se na web konference a fotogalerii.

Video

© 2013 - dzo | ortopedická zdravotní obuv • Design web studio dat • html Jakub Jeřábek
Sidebar