Dětská ortopedická a zdravotní obuv > baby obuv > vzor 016N

Baby obuv - vzor 016N

Vhodná pro děti do dvou let.

Může být využívána v ortopedii, neurologii a rehabilitaci pro celou řadu diagnóz. Má použití v rámci prevence zhoršení vad nohou, jejich léčbě a doléčování po operaci. Nejdůležitější je pevné vedení paty v kombinaci s patní vložkou se supinační zarážkou. Dostatečně prostorná přední část a pevný opatek udržuje patu v optimálním postavení. Flexibilita podešve je velmi dobrá a umožňuje při chůzi správné odvíjení nohy od podložky. Předností je velmi zdařilé řemeslné a barevné provedení. Předností je velmi zdařilé řemeslné a barevné provedení.

Lze s úspěchem používat k prevenci plochonoží již u nejmenších dětí.

Podešve

Typy zobrazených podešví jsou orientační. Typ podešve se může měnit v závislosti na velikosti (každá podešev se vyrábí jen v některých velikostech, takže je nelze všechny zobrazit).

Barevné kombinace

Jiné barevné kombinace, než jaké jsou uvedeny ve sloupci "Podrobnosti", Vám rádi ušijeme. Tyto vlastní barevné varianty však nelze vyměnit, ani vrátit.

Materiál

Obuv standardně vyrábíme z broušené kůže tzv. nubuku a z toho také vychází cenová kalkulace. Chcete-li obuv vyrobit z hladké kůže, musíte tento požadavek uvést do objednávky, počítejte ovšem s vyšší cenou (cca o 100 Kč k uváděným doplatkům).

Fotografie - vzor pro objednání: 016N Podrobnosti
016N
Varianta na suchý zip:
Ne
Barevné varianty:
světle modrá+šedý doplněk, khaki+cihlový doplněk, růžová+béžový doplněk
kód ZP 78858 (vel. 18-22) doplatek pro zákazníky s poukazem od lékaře:
9 Kč
© 2013 - dzo | ortopedická zdravotní obuv • Design web studio dat • html Jakub Jeřábek
Sidebar