Dětská ortopedická a zdravotní obuv > Baby obuv

Baby obuv

Vhodná pro děti do dvou let.

Může být využívána v ortopedii, neurologii a rehabilitaci pro celou řadu diagnóz. Má použití v rámci prevence zhoršení vad nohou, jejich léčbě a doléčování po operaci. Nejdůležitější je pevné vedení paty v kombinaci s patní vložkou se supinační zarážkou. Dostatečně prostorná přední část a pevný opatek udržuje patu v optimálním postavení. Flexibilita podešve je velmi dobrá a umožňuje při chůzi správné odvíjení nohy od podložky. Předností je velmi zdařilé řemeslné a barevné provedení. Předností je velmi zdařilé řemeslné a barevné provedení.

Lze s úspěchem používat k prevenci plochonoží již u nejmenších dětí.

Podešve

Typy zobrazených podešví jsou orientační. Typ podešve se může měnit v závislosti na velikosti (každá podešev se vyrábí jen v některých velikostech, takže je nelze všechny zobrazit).

Barevné varianty

Nabízíme možnost změny barvy vzorů oproti uvedeným variantám (hledejte u jednotlivých vzorů). Tyto vlastní barevné varianty ovšem nelze vyměňovat, ani vracet.

Materiál

Obuv standardně vyrábíme z broušené kůže tzv. nubuku a z toho také vychází cenová kalkulace. Chcete-li obuv vyrobit z hladké kůže, musíte tento požadavek uvést do objednávky, počítejte ovšem s vyšší cenou (cca o 100 Kč k uváděným doplatkům).

Přehled vzorů

Pro podrobné informace prosím klikněte na fotku vybrané obuvi.

016 016N 017 017N
vzor 016 vzor 016N vzor 017 vzor 017N
Kód ZP: 78858 Kód ZP: 78858 Kód ZP: 78859 Kód ZP: 78859
Nelze ve variantě na suchý zip. Nelze ve variantě na suchý zip. Nelze ve variantě na suchý zip. Nelze ve variantě na suchý zip.
© 2013 - dzo | ortopedická zdravotní obuv • Design web studio dat • html Jakub Jeřábek
Sidebar